Операція ротація: рада дотиснула законопроект про НКРЕКП

22 вересня 2016, 13:31
Парламентарії проголосували в другому читанні за законопроект "Про Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ)"

Документ передбачає, що заміна діючих членів Нацкомісії на нових проходитиме в три етапи: перше трьох членів повинні змінити пізніше шість місяців з моменту вступу в силу закону, ще двох - не пізніш 12 місяців, інших - не пізніше ніж через 18 місяців.

Відео дня

Призначати і звільняти членів регулятора ринку енергетики буде президент, а склад комісії складатися з семи членів. Члени НКРЕКУ будуть відбиратися номінаційною комісією в складі п'яти чоловік: двох представників делегує президент, двох - парламент (від комітету ПЕК і комітету ЖКГ), одного - Кабінет міністрів.

При цьому глава НКРЕКУ обиратиметься членами комісії на закритому голосуванні, переобрання голови - кожні два роки після затвердження першого складу комісії.

Прийнятим законопроектом передбачено фінансувати регулятора за рахунок внесків до спецфонду держбюджету, що надходять від суб'єктів ринків енергетики і комунальних послуг.

Показати ще новини
Радіо NV
X