ООН отримає на допомогу біженцям майже 2 млрд доларів

30 вересня 2015, 10:36
ООН отримає від країн G7 і держав Перської затоки 1,8 млрд доларів на допомогу біженцям з Близького Сходу і країн Африки. Про це розповів міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер після зустрічі з даного питання на Генасамблеї ООН

Як повідомляє DW, за його словами, гроші будуть спрямовані в Управління Верховного комісара ООН у справах мігрантів та у Всесвітню продовольчу програму.

Штайнмаєр наголосив, що Німеччина виділить на ці цілі додатково 100 мільйонів євро.

Відео дня

Він також підкреслив, що з цих коштів буде надана підтримка тим країнам, які приймають біженців, у тому числі Туреччині, Лівану та Йорданії.

Раніше повідомлялося, що в наметовому таборі для біженців неподалік від німецького міста Кассель у федеральній землі Гессен відбулися зіткнення між мігрантами.

Президент ФРН Йоахім Гаук заявив в Майнці, що можливості Німеччини з прийому біженців не безмежні. За його словами, Німеччина опинилася перед складною дилемою, що полягає в протиріччі між готовністю допомагати мігрантам і реальними можливостями країни.

У 2014 році населення Німеччини збільшилася на 430 тисяч осіб. Такий показник приросту населення є найбільшим за останні 22 роки - в 1992 році приріст склав 700 тисяч осіб. Основним чинником збільшення населення стала міграція.

Показати ще новини
Радіо НВ
X