Омелян вимагає повернути контроль над Укрзалізницею

25 січня 2017, 09:11
Міністр інфраструктури Володимир Омелян наполягає на перегляді рішення Кабінету міністрів про виведення Укрзалізниці з підпорядкування міністерства та передачу в управління Міністерству економічного розвитку і торгівлі

Омелян підкреслив, що відповідне рішення ухвалили на екстреному засіданні Кабміну з порушенням всіх формальних вимог регламенту проведення таких засідань, пише УНІАН.

Відео дня

При цьому він зазначив, що голосував за це рішення за умови направлення відповідного документа на попереднє узгодження Мінінфраструктури.

"Коли ми отримали всі документи - до речі, в Мінекономрозвитку їх теж не було; цікаве питання: хто готував цей документ? ми опрацювали документи і надали свої заперечення в одноденний термін... Я сподіваюся, що уряд розгляне це питання додатково і прийме зважене рішення. Адже насправді ідеологи цієї передачі переслідували єдину мету – приховати від громадськості відповіді на питання про реальний стан справ на "Укрзалізниці", - підкреслив Омелян.

На його думку, п
ередача Укрзалізниці в управління МЕРТ "тільки посилить кризу в компанії і не залишить шансу на її реформу".

Омелян зауважив, що Міністерство інфраструктури готове в судовому порядку відстоювати неправомірність передачі.

"Насправді, це можна було зробити ще минулого року, якщо б у когось було бажання... І реформувати, і передати Мінекономрозвитку. Тут питання політичного бажання і волі", - додав міністр.

Показати ще новини
Радіо НВ
X