Омелян розповів подробиці припинення залізничного сполучення із РФ

7 серпня 2018, 09:24

Міністерство інфраструктури України підготувало ряд пропозицій щодо протидії Росії в рамках її діяльності в Азовському басейні і на окупованих територіях, включаючи припинення пасажирського сполучення з РФ.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

"Ми хочемо, щоб це було винесено в площину уряду або Ради національної безпеки і оборони України з тим, щоб відповідне рішення було ухвалено вже на державному рівні", - заявив він.

Відео дня

Як підкреслив Омелян, зараз йдеться виключно про припинення пасажирського залізничного сполучення.

"На цьому етапі ми говоримо про регулярне залізничне пасажирське сполучення. Із вантажним сполученням є проблема не тільки в тому, що Укрзалізниця втратить істотні надходження до її бюджету, а й з міжнародним законодавством, зокрема, з тими зобов'язаннями, які Україна взяла на себе в межах Світової організації торгівлі. А тому зараз ми цю тему вивчаємо, але не просуваємо", - зазначив він.

Позиції Мінінфраструктури вже направлені ​​на розгляд до відповідних відомств, очікуються рішення.

"Зараз це пропозиції Міністерства інфраструктури, з ними ознайомлені наші колеги... Ми свої позиції вже подали (на розгляд Кабінету міністрів - ред.). Чекаємо, коли вони будуть розглянуті", - сказав Омелян.

Раніше Омелян заявляв про можливе припинення залізничного сполучення з Росією, однак якоїсь конкретики не розкривав.

Як відомо, в грудні 2017 року Російські залізниці повністю перевели пасажирські потяги далекого прямування за новою залізничною лінією Журавка-Міллерово в обхід України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X