Омелян розповів, коли Україна повністю відмовиться від маршруток

23 червня 2018, 09:03

Міністерство інфраструктури України в рамках транспортної стратегії планує до 2030 року повністю відмовитися від маршруток в їх нинішньому вигляді.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ході офіційного оголошення про початок впровадження Національної транспортної стратегії України, пише ЦТС.

Відео дня

"Для багатьох з вас буде дивним, але в наших планах повністю відмовитися від сучасних українських маршруток. Стратегія передбачає перехід до комфортабельних неолайнерів", - заявив він.

Відзначимо, що в березні депутати Львівської міської ради підтримали електронну петицію про відмову від маршрутних таксі і переході на електротранспорт і великогабаритні автобуси.

Пізніше таку ж ініціативу підтримав міськрада в Тернополі, дозволивши комунальному підприємству Тернопільелектротранс укласти договір лізингу на придбання великих автобусів замість маршрутних таксі.

Нагадаємо, що в травні Кабінет міністрів затвердив національну транспортну стратегію країни на період до 2030 року, яка визначає пріоритети розвитку галузі.

Показати ще новини
Радіо NV
X