Омелян націлився на створення чотирьох авіахабів в Україні

31 травня 2018, 16:08

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про необхідність створення в Україні чотирьох додаткових авіаційних хабів крім Борисполя.

Про це він повідомив на Ukrainian Ports Forum 2018 у Одесі, пише ЦТС.

"В умовах України нам потрібно чотири регіональних хаба, крім аеропорту Бориспіль. Це Одеса, Львів, Харків, Дніпро", - зазначив Омелян.

Відео дня

Нагадаємо, що 30 травня Кабінет міністрів затвердив національну транспортну стратегію країни на період до 2030 року, яка визначає пріоритети розвитку галузі.

Передбачається створення пасажирських і вантажо-логістичних інфраструктурних комплексів як складової частини мультимодальних кластерів із залізничним, автомобільним, авіаційним і водним транспортом, зокрема, шляхом будівництва системи мультимодальних транспортно-логістичних кластерів і логістичних центрів на кордонах, в портах і аеропортах, всередині країни.

В аеропорту Бориспіль назвали шість конкурентних хабів в Європі: головними суперниками на ринку в адміністрації підприємства вважають аеропорти Стамбул і Москва (Шереметьєво), Франкфурт, Мюнхен, Відень, Варшава і Прага.

Показати ще новини
Радіо НВ
X