Омбудсмен назвав 10 ключових проблем українського бізнесу - інфографіка

12 квітня 2016, 13:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
За підсумками 2015 року рада бізнес-омбудсмена ініціювала 342 розслідування, 151 з яких були закриті. На що найбільше скаржився бізнес, йдеться у річному звіті 

Прямий фінансовий вплив розслідувань у звітному періоді склав 2,7 мільярди гривень.

Так, 211 із зазначених справ стосувалися податкових питань, 61 - дій державних регуляторів, 41 - запитів щодо законопроектів та змін до них.

Бізнес-омбудсмен також розбирався із питаннями правомірності дій місцевого самоврядування. По 35 справ стосувалося митних питань та дій прокуратури.

34 справи - дії Міністерства юстиції, 32 - дії Міністерства внутрішніх справ. 24 - дії державних компаній, 19 - питання дозволів та ліцензій для бізнесу.

Відео дня

Выд початку роботи у травні 2015 рада прийняла у роботу 58% з 585 скарг, отриманих від представників бізнесу з усіх регіонів України. Найбільша кількість скарг надійшла від підприємців Харківської, Дніпропетровської, Київської, Одеської, Запорізької областей та Києва. Найменша – з Чернівецької, Хмельницької та Рівненської областей.

За результатами розслідувань Рада надала 123 рекомендації відповідним органам державної влади, з яких понад 63% було виконано станом на 31 грудня 2015 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X