Окупанти вирішили зробити з Криму офшорну зону - ЗМІ

28 квітня 2017, 11:37
У Держдумі Росії готують цілий пакет документів для запровадження в Криму офшорного режиму, пише російське видання Комерсант

"Крім розширення податкових пільг, поправками запропоновано механізм створення в Криму трастів, які зможуть забезпечити інвесторам в півострів анонімність і дозволять не боятися санкцій", - йдеться у тексті журналістів.

Відео дня

Наразі в окупованому Криму і Севастополі вже діє вільна економічна зона (ВЕЗ), проте вона орієнтована в основному на місцевий бізнес.

Її резидентам дані пільги по податках, в реєстрі зони близько 900 організацій, заявлений обсяг інвестицій - 80 млрд руб.

Автори законопроекту хочуть створити у Криму офшорну зону.

Перший законопроект із пакету є поправками до Податкового кодексу, другий - до Цивільного кодексу і ще до півтора десятків законів.

Автори закону хочуть дозволити в Криму і в Севастополі діяльність, яка заборонена на решті території РФ: іноземним банкам, страховим компаніям, пенсійним фондам і брокерським компаніям запропоновано дати можливість працювати без ліцензії.

Пропонується узаконити новий вид товариства з обмеженою відповідальністю - Міжнародна компанія, а також ввести статті Міжнародні трасти (організація та передані їй іншими особами у власність трастові фонди) і Сімейні фонди (організація, створена для управління майном творця фонду , його сім'ї чи інших вказаних ним конкретних осіб).

Крім того, передбачено спрощений порядок отримання російського громадянства для інвесторів, що вклали в облігації Криму і Севастополя від 1 млн євро, іноземцям, які приїхали на півострів, запропонований безвізовий режим.

Показати ще новини
Радіо НВ
X