Окремі країни ОПЕК у лютому суттєво знизили видобуток нафти

1 березня 2016, 09:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Окремі країни ОПЕК у лютому суттєво знизили видобуток нафти - фото

Саудівська Аравія зберегла колишні показники

Окремі країни ОПЕК знизили виробництво нафти на 280 000 барелів на добу - до 32,37 млн барелів, повідомляє агентство  Reuters

Разом із тим один із лідерів союзу, Саудівська Аравія, зберегла колишні показники. Як відомо, міністр нафти королівства виступив проти зниження об'ємів видобутку і назвав це абсурдом.

Своєю чергою, лідером лютневого падіння став Ірак. Країна припинила з 17 лютого постачання нафтопроводом з Курдистану потужністю 600 000 бар./добу. Відновлення постачання очікується в середині березня.

Нігерія також "пасе задніх" цього місяця. Падіння зафіксоване через аварію на виробництві Royal Dutch Shell. В ОАЕ кілька родовищ були закриті для технічного обслуговування, що також призвело до зниження виробництва.

Саудівська Аравія зберегла обсяг виробництва в 10,2 млн бар./добу. Країна досягла рекордного показника видобутку в 10,56 мільйона барелів на добу у червні минулого року.

Натомість Іран після зняття санкцій переживає помітний розквіт нафтовидобувної галузі. Країна збільшила видобуток на 200 000 бар./добу, тоді як офіційна влада заявляла про збільшення експорту на 500 000 бар./добу.

Нагадаємо, раніше міжнародні аналітики спрогнозували, коли нафта почне дорожчати і буде по $80. Ціни на нафту будуть на рівні 80 доларів за барель на світовому ринку до 2020 року на тлі суттєвого уповільнення темпів зростання видобутку сировини


Журнал НВ (№ 21)

Парламентські списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал

Вибір редакції

Економіка

Вчора, 08:40

thumb img
Після серіалу на HBO. Хто заробить на зростанні туристичного потоку в Чорнобиль
Економіка

Вчора, 09:30

thumb img
Як повинна зростати Україна, на чому тримається російська стабільність і чому виграє Китай. Інтерв'ю з Сергієм Гурієвим
Фінанси

Сьогодні, 09:00

thumb img
Що означає надійний банк та як його обрати?

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua