Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Офіційний Пекін прокоментував постачання вантажів з України в обхід РФ

25 січня 2016, 16:43
3370
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Китай прихильно відгукнувся про запуск маршруту з України в Азію

Китай привітав відкриття вантажного залізничного маршруту з України в обхід Російської Федерації по так званому Шовковому шляху

Про це розповіла офіційний представник Міністерства закордонних справ Китаю Хуа Чуньін, пише Сіньхуа.

За словами представника китайського зовнішньополітичного відомства, це буде сприяти розвитку вільної торгівлі в рамках будівництва економічного пояса Шовкового шляху.

Нагадаємо, 14 січня Азербайджан, Казахстан, Грузія та Україна підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту. Протокол передбачає проведення комплексних заходів щодо спрощення руху поїздів по даному шляху, і, відповідно, збільшення обсягу вантажоперевезень.

15 січня Україна запустила перший поїзд для експериментального відпрацювання маршруту експорту, який дозволить доставити вантаж з Іллічівська в Достик (Китай) за 11-12 днів.

Обсяги перевезень між Україною та Китайською Народною Республікою в 2015 році склали 25,48 млн тонн, що на 2,25 млн тонн або на 11% більше, ніж за 2014 рік. Це рекордний показник за останні 10 років. На сьогодні Китай займає перше місце в експортних перевезеннях з України, змістивши на другу позицію РФ (з першої позиції за останні 5 років) - 15,9 млн тонн.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися