У Мінекономіки заявили, що роботодавці стали вдвічі частіше працевлаштовувати працівників офіційно

14 липня 2021, 15:52

За останні два тижні в органи податкової надійшло майже 159 тис. Повідомлень про працевлаштування. Найактивніше нових співробітників реєстрували в сферах харчування та тимчасового розміщення.

У Мінекономіки повідомили, що добова кількість офіційно працевлаштованих громадян в Україні зросла більш ніж в два рази за останні два тижні - до 23 тис.

Про це у відомстві заявляють з посиланням на дані Державної служби статистики.

Відео дня

«За останні два тижні спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення кількості працівників, працевлаштованих належним чином. За цей період в органи Державної податкової було подано майже 159 тис. повідомлень про працевлаштування », -йдеться в повідомленні міністерства.

У Мінекономіки відзначили, що в середньому в липні щодоби в Україні з'являлося майже 23 тис. офіційно оформлених працівників. Водночас місяцем раніше середнє за день кількість офіційно оформлених працівників становила 11,6 тис. Осіб.

Як зазначила заступник міністра економіки Світлана Глущенко, рекорд за кількістю офіційно працевлаштованих співробітників був зафіксований 30 червня - 63 тис. нових офіційно працевлаштованих співробітників.

У Мінекономіки вказали, що найактивніша реєстрація нових співробітників відбувалася в сферах харчування (зростання на 78,6%) і організації тимчасового розміщення (зростання на 131%).

Також позитивну динаміку зафіксували в сферах будівництва (на 16,4%) торгівлі (на 14,1%) і транспорту (на 7,3%).

Серед регіонів України за приростом оформлених співробітників лідирують Луганська (87,2%), Миколаївська (79,8%) і Чернівецька області (75,9%). Далі йдуть Київщина і Житомирщина (48%).

За даними дослідження компанії OLX, в цьому році середня заробітна плата для працівників без досвіду зросла на 40%.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X