Одна із мереж АЗС анонсувала масштабну реорганізацію

20 вересня 2016, 10:29
Мережа БРСМ-Нафта планує через рік вийти на 200 одиниць власних АЗС і зробити реорганізацію і переустаткування цих заправок

Про це повідомив директор департаменту стратегічного маркетингу компанії State Oil, яка зуправляє на автозаправних комплексах під брендом БРСМ-Нафта Олександр Мельничук, пише Автоконсалтинг.

Відео дня

У компанії заявили, що наразі викуповують не брендові АЗС вартістю до $ 200 тис. І переформатує їх роботу під власний бренд і стандарти.

"Проводиться швидка заміна обладнання, резервуарів, системи управління і контролю за якістю палива. Це дозволяє швидко запустити АЗС в роботу під брендом БРСМ-Нафта і вже на другому етапі приступити до реконструкції торгових приміщень", - пояснив Мельничук.

Наразі мережа БРСМ-Нафта налічує 180 АЗС по Україні, але 7 заправок знаходиться в Криму і Луганській області та контроль над ними оператор втратив. Розширення мережі відбуватиметься за рахунок покупки або оренди вже існуючих АЗС. Також в БРСМ-Нафта активно розвивають і напрямок рітейлу на діючих комплексах. У планах компанії досягти 50% виручки за рахунок продажу супутніх товарів, кава та брендового системи швидкого харчування.

Нагадаємо, головний видобувач нафти анонсував масштабну реорганізацію мережі АЗС

Показати ще новини
Радіо NV
X