Один із найбагатших бізнесменів-іноземців розповів, чому в українському бізнесі все жахливо

23 лютого 2017, 10:37
Бізнесмен Мохаммед Захур переконаний, що бізнес в Україні перебуває в напрочуд поганому стані

Про це він розповів в інтерв'ю виданню Новое Время.

"Бізнес в жахливому стані, особливо в сфері комерційної нерухомості. На житлову навіть не дивимося. Ми вклали $ 90 млн в готель Лейпциг на Володимирській, але так і не закінчили його. Фабрика по збагаченню вугілля в Луганську пішла під контроль терористів. Все це збиткові проекти", - розповідає бізнесмен.

Відео дня

За його словами, єдина "радість" для нього в Україні - Обухівський пластмасовий завод. Раніше половину продукції поставляли Росію, але цілком зуміли компенсувати російський ринок українським попитом.

Проте все ж таки, констатує Захур, ситуація для бізнесу невтішна.

"За останні три роки ми продали купу всього. Нам належав телевізійний продакшн - Поверхня в першому павільйоні кіностудії Довженка, який випускав шоу Савіка Шустера. Але ми його продали медіахолдингу 1 + 1 і на цьому втратили $ 60 млн інвестицій. Платний і недорогий для передплатників телеканал Xtra TV продали Рінату Ахметову", - розповів він.

Захур переконаний, що українці поки не готові платити за медійний контент. Наразі в його активах все ще залишається українська англомовна газета Kyiv Post.

Повну версію інтерв'ю із бізнесменом Мохаммедом Захуром читайте в свіжому номері журналу Новое Время від 24 лютого 2017 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X