Оціночна місія приїде в Київ у найближчі тижні - МВФ

10 травня 2019, 08:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Оціночна місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) приїде в Україну в найближчі тижні. Точної дати поки немає.

Про це директор департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс сказав під час брифінгу 9 травня, повідомляється на сайті Фонду.

"У мене немає конкретних термінів першої оглядової місії в рамках програми МВФ, але ми очікуємо, що місія повернеться до Києва десь в найближчі тижні для оцінки прогресу в рамках програми і обговорення політики на решту року з новою адміністрацією", - зазначив він.

Відео дня

Райс сказав, що директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард спілкувалася з Володимиром Зеленським після його обрання президентом. В ході розмови вона підкреслила, що Фонд і раніше готовий підтримати Україну і допомогти країні у вирішенні поставлених перед нею завдань.

Лагард також розмовляла з Петром Порошенко, який покидає пост президента. Вона подякувала йому за тісну співпрацю під час його каденції.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року виконавча рада МВФ затвердила нову програму кредитування stand-by для України. Загальний обсяг нової 14-місячної програми - $3,9 мільярда.

Глава НБУ Яків Смолій заявляв в січні, що в 2019 році Україна очікує отримання двох траншів від МВФ в розмірі по $1,3 мільярда кожен.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X