Новий голова Податкової служби розповів про свої перші кроки

8 травня 2019, 16:54

ДПС повинна стати сервісною організацією

Новий голова Державної податкової служби України Сергій Верланов виступає за демілітаризацію служби і виведення податкової міліції з її складу. Про це він заявив після призначення на посаду, повідомляє УНІАН.

Відео дня

"По податковій міліції позиція чітка. Державна податкова служба повинна бути демілітаризована, тобто, правоохоронна функція повинна бути відділена від функції сервісної. На сьогодні це питання політичного компромісу. Є кілька варіантів, які представлені в комітеті Верховної Ради, але опору з мого боку цьому процесу не буде", - сказав він.

За словами Верланова, виведення податкової міліції має стати одним з кроків по перетворенню служби в сервісну організацію, орієнтовану на клієнта.

Також Верланов планує створити в ДПС департамент трансфертного ціноутворення та департамент, який займатиметься всіма електронними сервісами в країні.

За його словами, створювати нові департаменти планується після завершення всіх юридичних процедур, пов'язаних із запуском ДПС.

"Після затвердження штату ми почнемо виконувати завдання, які стояли перед нами роками. Це - функціональний розподіл, створення департаментів, які додадуть нової якості роботи Державній податковій службі, таких як департамент трансфертного ціноутворення, департамент, який займатиметься всіма електронними сервісами", - сказав він.

Верланов також виступає за оновлення кабінету платника податків для юридичних осіб і запуск аналогічних функцій для громадян.

"Кабінет платника податків необхідно оновити з точки зору функціоналу, хоча він є досить розвиненим. Ми будемо якомога швидше наповнювати його великою кількістю функцій. З іншого боку - його потрібно оновлювати, робити наступну версію цієї прошивки, тобто, версію 2.0 з точки зору зручності його використання, щодо мобільних додатків і щодо популяризації", - сказав Верланов.

"Ми бачимо, що бізнес дуже прихильно ставиться до того, що не потрібно нікому ходити. Аналогічні сервіси повинні бути запущені для громадян", - додав він.

Як повідомлялося, 8 травня Кабмін призначив Сергія Верланова главою ДПС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X