Новий ринок. Нью-Йорк готується до легалізації марихуани

26 лютого 2019, 17:15

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо сподівається, що сенат штату в квітні проголосує за легалізацію марихуани. Місцеві компанії вже до цього готуються, пише видання Rolling Stone .

Куомо ініціював "Акт про регулювання і оподаткування канабісу", який передбачає легалізацію марихуани в рекреаційних цілях для людей у віці від 21 року, а також створення управління по контролю, яке буде здійснювати нагляд.

Відео дня

В інтерв'ю Rolling Stone Куомо розповів, що якщо закон буде прийнятий, він вступить в силу відразу. У такому разі продаж марихуани в рекреаційних цілях стартує на початку 2020 року.

Все більше компаній, які займаються вирощуванням та продажем коноплі, готові скористатися новими можливостями. 10 вже отримали ліцензії на вирощування і поширення медичної марихуани в Нью-Йорку, хоча поки тільки 33 тис. жителів штату мають право купувати її. Продажем, зокрема, займаються MedMen і Citiva. Вони відкрили в штаті диспенсарії. Деякі компанії вже готуються до легалізації цього наркотика в рекреаційних цілях.

У США марихуана для особистого користування легалізована в 10 штатах і у Вашингтоні, а в медичних - в 33-х.

З жовтня 2018 року канабіс в рекреаційних цілях легалізований в сусідній Канаді. Восени минулого року компанія Constellation Brands, міжнародний виробник і продавець пива, вина та інших спиртних напоїв, інвестувала $4 млрд у канадську Canopy Growth Corporation, яка виробляє канабіс. Вони займаються створенням безалкогольного напою на основі марихуани. Інвестиціями в канабіс зацікавилися також Heineken, Molson Coors Brewing Co., Alcanna, Great North Distributors і інші компанії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X