Новий очільник Мінфіну відхрестився від закордонного бізнесу

18 квітня 2016, 08:39
Міністр фінансів Олександр Данилюк вважає безпідставними обвинувачення у корупції і наголошує, що бізнес не веде з 2010 року

Про це він заявив в інтерв'ю DT.UA.

Він зазначив, що йому "закидають корупцію". У той час, як він заяву на звільнення з посади директора компаній написав ще у 2010 році, просто "не приділив увагу формальностям".

Відео дня

"Корупція - це зловживання службовим становищем задля отримання прибутку. У даному разі це зовсім не про мене. Просто так історично склалося, що я керував цими компаніями. Після 2010 року я приїхав в Україну й ними взагалі не займався. Я з них вийшов. Поєднувати мою роботу тут і там було неможливо", - заявив міністр.

"Через завантаження, яке сформувалося тут, я усе не міг зайнятися цим питанням. А з ним були певні складнощі, пов'язані з юридичними нюансами, партнерами, певним регулюванням. Компанією я не займався й доходу там жодного не отримував, хоча номінально значився", - зазначив міністр.

"Чи вважається це порушенням? Не думаю. Перевірити це питання має цілковите право НАБУ. Але якщо переважить інша точка зору, для мене не проблема піти з посади глави Мінфіну", - додав Данилюк.

Нагадаємо, раніше стало відомо про закордонний бізнес Олександра Данилюка. Британський реєстр юридичних осіб повідомляє, що держслужбовець числиться директором двох компаній, а це суперечить статусу державного чиновника в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X