Нові платіжки за комуналку: КМДА підняла ціни на утримання прибудинкових територій

11 серпня 2017, 14:58
Жителі столиці в серпні отримають платіжки зі збільшеним тарифом на послуги з утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, передають Українські Новини.

"Був підвищений тариф на послуги з утримання будинків. По сектору будинків, які управляються комунальними керуючими компаніями, незабаром (в серпні) частина киян отримає вже з новими тарифами, скоригованими", - сказав Пантелєєв.

Відео дня

За його словами, середній тариф на послуги з утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій, які обслуговуються комунальними компаніями, після підвищення залишається нижчим, ніж тариф для комерційних структур, що надають дані послуги.

"Ми говоримо про те, що тариф, навіть новий, для комунального сектора залишається меншим, ніж середній тариф для комерційних ЖЕКів. Середній тариф для комунальних ЖЕКів 5,8 грн за кв. м і комерційні підприємства - це 8,23 грн (за кв. м) ", - сказав Пантелєєв.

Відзначається, що 60% житлового фонду столиці обслуговується комунальними керуючими компаніями, а решта 40% - комерційними структурами або іншими формами управління (об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами).

Нагадаємо, в червні Київська міська державна адміністрація затвердила нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Нові тарифи передбачені для більш ніж 8,3 тис. будинків столиці з близько 11 тис. багатоповерхових житлових будинків, які становлять житловий фонд Києва. Середній розмір тарифу для цих будинків становить 6,43 грн за 1 кв. м з ПДВ. Зараз тариф становить 3-5 грн в залежності від керуючої компанії

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X