Нова пошта запускає сервіс грошових переказів

4 липня 2016, 11:16
Компанія Нова пошта запускає новий сервіс – грошовий переказ Миттєвий

Як йдеться у прес-релізі, послуга передбачає можливість переказу готівкових коштів між відділеннями Нова пошта. Отримати переказ можна протягом кількох хвилин після відправки у зручному для клієнта відділенні компанії.

Відео дня

Щоб переказати кошти, необхідно надати оператору відділення паспорт, для здійснення переказу від 15 000 грн - також ІПН (ідентифікаційний номер платника податків). Згідно з вимогами Національного банку України, максимальна сума одного переказу - 149 999 грн. Єдиний тариф - 2% від суми переказу (не менше 15 грн.) - сплачує відправник. Він же може відкликати переказ до моменту його виплати.

Переказ Миттєвий доповнив список фінансових сервісів Нова пошта. До нього вже входять послуги за безготівковим розрахунком для юридичних осіб, а також послуги грошового переказу для фізичних осіб в якості оплати за товар при його отриманні у відділенні. Крім того, клієнти Нова пошта вже можуть оплачувати доставку у відділеннях платіжною карткою, а також здійснювати перекази з картки на картку на сайті.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет дозволив купити 100% у Новій пошті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X