Нова пошта запускає нову послугу Пункт передачі

14 липня 2016, 17:08
Компанія Нова пошта надає послугу Пункт передачі: тепер відправник може залишити в найближчому до отримувача відділенні посилку, вантаж чи документи, які той зможе забрати в зручний час

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Послуга працює для відправок у межах одного міста. У компанії вважають, що Пункт передачі особливо вигідний для бізнесу, насамперед для інтернет-магазинів – на додачу до курєрської доставки і власних пунктів видачі товару вони отримують нову доступну опцію для контакту з клієнтом.

Відео дня

"Послуга зберігання відправлень унікальна для нашого ринку, вона забезпечує додаткову цінність за помірну ціну. Завдяки їй гравці e-commerce та бізнес-клієнти розширять географію збуту і доставлятимуть містом швидше, а фізичні особи убезпечать шопінг в інтернеті", - прокоментував запуск послуги Пункт передачі директор з розвитку Нова пошта Максим Рабінович.

Мінімальний тариф за користування послугою складає 15 грн. Тарифи для посилок вагою від 2 до 30 кг коливаються в діапазоні від 18 до 35 грн. Безкоштовне зберігання передбачене протягом 5 днів.

Нагадаємо, раніше Нова пошта запустила сервіс грошових переказів.

Показати ще новини
Радіо NV
X