Нова очільниця Мінфіну заявила про повернення ДФС

12 червня 2018, 14:15

Державна фіскальна служба (ДФС) залишиться у підпорядкуванні Міністерства фінансів України.

Про це заявила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова в інтерв'ю ТСН.ua.

"Мені навіть не доведеться її відмотувати, тому що станом на сьогодні ДФС перебуває в підпорядкуванні Мінфіну, і там вона буде. Це я точно можу сказати. Перепідпорядкування цього не відбулося. Якщо такі були дискусії, мені про них невідомо. ДФС підпорядковується Мінфіну, інакше бути не може. Володимир Борисович Гройсман підтримує цю позицію. Мінфін формує фіскальну політику, ДФС адмініструє податки. Тільки разом ми можемо працювати над багатьма питаннями, які стоять зараз з точки зору адміністрування податків", - сказала вона.

Відео дня

Крім того, вона заявила про готовність продовжити працювати із заступниками міністра, які прийшли разом зі звільненим минулого тижня Олександром Данилюком.

Крім цього, Маркарова зазначила, що з головою бюджетного комітету парламенту Ніною Южаніною, яку називають кандидатом на посаду міністра фінансів, має тільки робочі відносини.

Нагадаємо, що раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що уряд на засіданні проголосував за перепідпорядкування ДФС безпосередньо Кабміну.

Крім того, Кабмін також виключив Мінфін з переліку відомств, чиє погодження обов'язково для документів, які направляються на розгляд уряду.

Ця інформація пізніше була подверждена екс-міністром фінансів Олександром Данилюком. Крім того, він назвав незаконним рішення про передачу ДФС уряду.

Показати ще новини
Радіо NV
X