Німецький банк виділить 60 млн евро на модернізацію українських локомотивів

29 червня 2016, 13:24
Німецький держбанк KfW відвідає Україну 4 липня для затвердження проектів, які будуть реалізовуватися за їх кошти, - €60 млн хочуть виділити на модернізацію локомотивів

Як пише Мінрегіонбуд, загальна сума кредиту складе близько €300 млн, які можуть бути спрямовані за цільовим призначенням вже до кінця поточного року.

Про це повідомив віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в рамках робочого візиту прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана в Німеччину.

Відео дня

"Частина з цих коштів може бути використана для відновлення інфраструктури Донбасу. Якщо оцінювати обсяги фінансування за напрямками, то на проекти з енергетики виділено EUR150 млн, інфраструктурні - €80,67 млн, на закупівлю обладнання для модернізації локомотивного парку - €60 млн. Загальний обсяг фінансування узгоджених проектів склав €290,67 млн", - зазначив міністр.

Нагадаємо, Європейський союз (ЄС) до кінця цього року має намір виділити 20 млн євро на розвиток інфраструктурних проектів України.

Показати ще новини
Радіо NV
X