Німеччина збільшить фінпідтримку українського Фонду енергоефективності

10 квітня 2018, 14:52

Уряд Німеччини готовий підписати угоду з міжнародною фінансовою корпорацією, що входить до групи Світового банку - IFC щодо внеску додаткових €10 млн для співфінансування проектів Фонду енергоефективності України.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає прес-служба міністерства.

“Уряд Німеччини також погодив імплементацію проекту технічної допомоги Україні щодо підготовки професійних енергоаудиторів та навчання працівників українського Фонду енергоефективності в сумі 4 млн”, - зазначив він.

Відео дня

Нагадаємо, що 20 грудня 2017 року Кабмін створив державне підприємство Фонд енергоефективності. На фінансування цього Фонду у 2018 році у державному бюджеті передбачено майже 2 млрд грн.

Фонд створили з метою підтримки ініціатив з енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання та підтримки здійснення заходів щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель й енергозбереження, серед іншого у житловому секторі.

Раніше в Європейському Союзі заявляли про можливість виділення Україні €100 млн на потреби Фонду.

Крім того, уряд Німеччини висловлював готовність до співфінансування Фонду та надання консультацій в його створенні.

Згодом Кабмін підтримав підписання договору з Європейською комісією про фінансування програми підтримки енергоефективності в Україні, яка передбачає виділення Україною і ЄС €268 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X