Нібулон інвестував 450 млн грн річковий перевантажувальний термінал

6 липня 2016, 15:53
Інвестиції сільськогосподарського підприємства Нібулон в запуск річкового перевантажувального терміналу біля Вознесенського (Миколаївська обл.) склала 450 млн грн

Повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

"Вартість будівництва високотехнологічного терміналу, розташованого на ділянці 12,5 га, склала близько 450 млн грн", - уточнили в компанії.

Відео дня

За її інформацією, обсяги одноразового зберігання зерна на терміналі становлять 76 тис. тонн, добова потужність сушарок – 4 тис. тонн, добова потужність по відвантаженню на водний транспорт - 12 тис. тонн.

"Конкуренція нас не лякає. У нас розроблена стратегія розвитку компанії. До того ж в Україні великі перспективи валового збору на рівні 80-100 млн тонн зерна щорічно. Експорт в цьому році планується на рівні 39 млн тонн. І ці цифри зростатимуть до 60-70 млн тонн", - цитується в повідомленні на сайті гендиректор Нібулона Олексій Вадатурський.

За його словами, компанія готова щорічно експортувати 8 млн тонн зерна. У минулому маркетинговому році "Нібулон" експортував 4,56 млн тонн зерна.

Вадатурський вважає, що запуск нового терміналу дозволить місцевим аграріям отримати більш привабливу ціну при зменшенні витрат на транспортування зерна.

Через два тижні Нібулон розраховує повністю завершити днопоглиблювальні роботи на річці Південний Буг, щоб почати перевозити зерно з Вознесенська до Миколаєва.

За результатами 2014/2015 маркетингового року (МГ, липень-червень) компанія опрацювала і відвантажила на експорт понад 4,2 млн тонн зернових і олійних культур.

Показати ще новини
Радіо NV
X