Ні змові: парламент прийняв закон, що дозволяє захистити майнові права

0 коментувати
Депутати прийняли антирейдерський закон

Депутати прийняли антирейдерський закон

Мета документа - захистити права власності при реєстраційні дії, посилити адміністративну та кримінальну відповідальність суб'єктів реєстраційних дій, учасників незаконного змови

Парламентарії внесли зміни до деяких законів щодо вдосконалення держреєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності (№5067), передає Лігабізнесінформ.

Член комітету з питань податкової та митної політики Оксана Продан, представляючи документ, пояснила, що реєстратор, отримавши заявку на проведення реєстраційних дій з нерухомого майна, повинен невідкладно повідомляти про це власнику нерухомого майна. При цьому у власника є десять днів на оскарження реєстрації.

Передбачається, що справжність підписів засновника (учасника), яка подається для державної реєстрації змін про юридичну особу, повинна бути нотаріально засвідчена.

Такий же процедурі підлягає справжність підпису на установчому документі, передавальному акті і розподільчому балансі юридичної особи, заяві про вихід з товариства.

До нововведень, які пропонується передбачити в законі, відноситься надання права Міністерству юстиції та його територіальним органам за результатами розгляду скарги направити подання про анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю у Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: