Незалежним оцінювачем ОПЗ обрали українсько-угорську компанію

23 лютого 2016, 15:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Українсько-угорська консалтингова компанія Увекон стала оцінювачем Одеського припортового заводу

Про це на зустрічі з журналістами повідомила заступник голови ФДМУ Наталія Лебідь, пише УНІАН.

За її словами, конкурс на заміщення вакантної посади оцінювача відбувся 19 лютого. Було 4 претенденти. Серед них були Baker Tilly, Національна мережа аукціонних центрів і Українська універсальна біржа.

Відео дня

Однак перемогла компанія Увекон. Оцінка триватиме 35 днів з дати укладання договору. Його планують підписати до 25 лютого.

Також Лебідь повідомила, що Фонд держмайна очікував участі в конкурсі компаній «великої четвірки» (Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers, Deloitte і KPMG), але через фінансові обмеження при оплаті за послуги з оцінки в 200 тис. грн ці компанії відмовилися від участі.

Голова ФДМУ повідомив, що компанія Увекон співпрацюватиме з радником з приватизації ОПЗ швейцарським банком UBS з питань оцінки.

Зауважимо, що компанія працює на ринку оцінки з 1992 року. Згідно з інформацією на сайті групи компаній Увекон, до її складу також входять головне підприємство ООО Консалтингова компанія Увекон, ООО Увекон Ленд, ООО Увекон Інтелект, Увекон Харків.

Компанія проводила свго часу оцінку пакетів акцій Стаханівського заводу ферославів, Запоріжсталі, Оболоні, Херсонського та Кременчуцького нафтопереробних заводів, аеропортів Бориспіль і Київ, Дніпроавіа та шахти імені Засядько.

У держреєстрі власником Увекон є її керівник Володимир Шалаєв.

Зазначимо, що Одеський припортовий завод - один із найбільших підприємств хімічної галузі України. Спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, діоксиду вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію. Також займається перевантаженням хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

ОПЗ є монополістом на українському ринку послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X