Невиправдано і емоційно. Гройсман відреагував на лист Данилюка послам G7

1 червня 2018, 15:33

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає неприйнятним лист міністра фінансів Олександра Данилюка послам G7 у якому останній поінформував про конфлікт з прем'єр-міністром.

Про це Гройсман заявив в ефірі телеканалу 112 Україна, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми з колегами-міністрами після засідання уряду у присутності Данилюка обговорювали це питання. Всі колеги вважають, що навіть такий лист був абсолютно неприйнятним, а його реакція була невиправданою і емоційною", - сказав міністр.

Відео дня

Він зазначив, що Данилюк "вибачився за цей лист, сказав, що це його помилка, що він неправильно зробив". Крім того, Гройсман вважає, що цей лист підриває довіру до самої України.

"Але, тим не менш, це був лист вже не про Данилюка, який написав до Єврокомісії, це був лист, який підриває довіру до самої України, що є абсолютно необгрунтованим", - додав Гройсман.

Нагадаємо, що на засіданні уряду 23 травня Данилюк безуспішно намагався добитися призначення свого радника Яни Бугримової на посаду заступника міністра. Публічна трансляція засідання була припинена, проте присутні на ній повідомили Інтерфаксу-Україна, що після короткої перепалки з Гройсманом міністру було відмовлено в його проханні. В ході обміну думками Данилюк навіть допустив підготовку подання про його відставку.

При цьому Гройсман, коментуючи ситуацію з Данилюком, допустив, що той вирішив змінити місце роботи і вирішив це зробити так, щоб виглядати жертвою в ситуації, що склалася.

31 травня, стало відомо, що Данилюк звернувся до послів G7 з листом, щоб уникнути "двозначності і маніпуляцій" навколо інформації про його конфлікт з Гройсманом.

Показати ще новини
Радіо NV
X