Нерозмитнені авто "пересічників" можуть звільнити від податків

15 листопада 2016, 11:55
Положення Митного кодексу можуть бути доповнені нормами тимчасового ввезення громадянами-резидентами легкових транспортних засобів з частковим умовним звільненням від оподаткування

Як пише autocentre, на адресу голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля надійшов лист з Міністерства фінансів щодо врегулювання ситуації з блокуванням пунктів пропуску на Закарпатті.

Відео дня

Відомо, що за результатами двох засідань в Комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради, які відбулися 7 і 13 жовтня за участю Москаля і представників так званих "пересічників", найближчим часом очікується реєстрація в парламенті відповідного законопроекту.

Ймовірно, йдеться про пільги для "власників" нерозмитнених авто іноземної реєстрації, які регулярно здійснюють "пересічку" (в'їзд-виїзд за кордон).

Можливо, на законодавчому рівні жителям прикордонних населених пунктів зроблять виключення з правил та/або "частково умовно" звільнять від оподаткування тих, хто вже експлуатує нерозмитнені авто на іноземних номерах, пише видання.

Раніше НВ повідомляло, що 12 листопада власники автомобілів з іноземною реєстрацією заблокували дороги, що ведуть до пунктів пропуску на кордонах зі Словаччиною та Румунією.

Так звані "пересічники" хочуть таким чином домогтися збільшення терміну транзиту на ввезення транспортних засобів на територію України. Нині вони змушені кожні п’ять днів перетинати кордон.

Прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальну справу за фактом блокування доріг учасниками акції Пересічка на кордоні з Словаччиною та Румунією (ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України).

Показати ще новини
Радіо NV
X