Нефьодов планує піти у відставку через кілька місяців

30 серпня 2016, 20:08
Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов має намір залишити свою посаду через кілька місяців

Про це він заявив в коментарі Економічній правді.

"Прямо зараз ще поки не збираюся, але, природно, це станеться - я ж приходив як волонтер на 1,5-2 роки", - заявив він.

Раніше про імовірну відставку заступник міністра написав у себе в коментарях на сторінці у Facebook, відповідаючи на питання про можливу відставку через 2-3 місяці.

Відео дня

"На жаль, популізм не дає піднімати зарплати чиновникам до рівня, коли можна дозволити собі довго працювати на країну", - написав Нефьодов.

Про заплановану відставку Нефьодова виданню повідомили і джерела у ProZorro, не зазначивши точних дат.

Раніше Нефьодов заявляв, що прийняв рішення піти у відставку 3 лютого після заяви про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса.

24 березня голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, про готовність очолити Кабінет міністрів України, якщо його кандидатура буде підтримана фракціями коаліції. Тодіж він зазначив, що бачить у своєму уряді заступника міністра економіки Максима Нефьодова, який працює над системою ProZorro.

Максима Нефьодова призначили на посаду заступника міністра економічного розвитку і торгівлі 18 лютого 2015 року. Він займається просуванням системи ProZorro, управлінням київським офісом ICON PE, управлінням інвестиційним портфелем в Україні, Росії і Європі, організацією операційної підтримки портфельних компаній, відповідав за побудову і підтримку планів інвестицій.

Показати ще новини
Радіо NV
X