Нефьодов очікує, що в 2020 році фінансування митниці буде збільшено

19 липня 2019, 09:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава Державної митної служби Максим Нефьодов хоче створити зразкову митницю і позбутися від «зарплатної зрівнялівки.

Про це він сказав в ході зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації в четвер, пише Інтерфакс-Україна.

«Короткостроково очікую, що фінансування митниці буде в наступному році збільшено. Очікуємо, що митниця увійде в перелік держорганів, де реалізується пілот реформи державного управління з доплатами з боку Євросоюзу і створенням відповідних директоратів. І плюс ми працюємо з Мінфіном, щоб створити більше маневрування зарплатних фондом, щоб не відштовхуватися від рангів і відійти від «зарплатної зрівнялівки», — зазначив він.

Відео дня

Нефьодов додав, що з 18 липня буде першим співробітником Держмитної служби, а до кінця жовтня має намір оголосити перші конкурси на заступників.

«Реалістично ДТС запрацює десь через 2,5 місяці. Пан Верланов (глава Державної податкової служби — ред.) був призначений на посаду 8 травня — і до сих пір переведено (з ГФС в ДПС — ред.) Менше 1 тис. співробітників з 28 тис. Це досить тривалий і бюрократичний процес, але це і можливість очистити структуру, і цим хочеться скористатися», — зазначив він.

Нефьодов намір піти шляхом «послідовної реформи в регіонах».

«Ми створимо „зразкову митницю“ (на базі одного з регіонів — ред.) — висуваємо абсолютно інші вимоги до персоналу там, переводимо його на інше матеріальне забезпечення, софт та ін. І забезпечуємо цим людям більш високу зарплату. І так — регіон за регіоном», — пояснив він.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 5 липня призначив Максима Нефьодова головою Держмитної служби.

Як відомо, в результаті реорганізації Державної фіскальної служби в Україні були створені Державна податкова і Державна митна служби.

Щоб дізнаватися всі останні новини проекту Час змін з НВ, долучайтеся до нашої групи в Facebook.

«Медійна програма в Україні» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X