Небезпечні вантажі в Україні тепер "поїдуть" за європейськими стандартами

27 вересня 2016, 15:44
Сьогодні, 27 вересня, розпочав роботу проект Європейського Союзу Twinning Підтримка підвищення безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні

Про це повідомив голова Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпечність) Михайло Ноняк, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, основним завданням проекту є покращення системи перевезень небезпечних вантажів автомобільним, залізничним, морським, річковим транспортом, а також у мультимодальному сполученні, згідно загальноєвропейським нормам та стандартам.

Відео дня

Для реалізації проекту Twinning у законодавство і технічні вимоги України до перевезення небезпечних вантажів будуть імплементовані європейське законодавство і стандарти, посилена інституційна спроможність органів, відповідальних за їх перевезення. Також підвищено ефективність держконтролю за дотриманням безпеки.

Відзначається, що виконавцями проекту є Міністерство громадських робіт і транспорту Королівства Іспанія, Міністерство охорони навколишнього середовища, енергетики та моря Французької Республіки, Головний інспекторат дорожнього транспорту Республіки Польща а також Міжнародний іберо-американський фонд державного управління і політики.

В Україні учасниками проекту є Мінінфраструктури, Укртрансбезпечність, парламентський комітет з питань транспорту, МВС, Нацполиция, Укрзалізниця та ін.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві інфраструктури запустили проект Twinning, який "підтягне" авіаційні правила України до норм Євросоюзу.

Крім того, Європейський союз заявляв про виділення Україні 1,85 млн євро на реалізацію проекту Twinning - Підтримка Державної фіскальної служби України в розвитку елементів управління кордонами у митній сфері.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X