Не варто вкладати в Україну до вирішення конфлікту між Коломойським і Зеленським — Аслунд

15 листопада 2019, 09:40

Від взаємин між олігархом Коломойським і президентом Зеленським залежать відносини з МВФ і очікування інвесторів, заявив аналітик Atlantic Council.

Напруженість між бізнесменом Ігорем Коломойським і президентом України Володимиром Зеленським зростає, від результату цього конфлікту залежать відносини з Міжнародним валютним фондом і очікування іноземних інвесторів, заявив аналітик американського центру Atlantic Council Андерс Аслунд, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Ситуація між Коломойським і Зеленським — надзвичайно важлива подія, результат якої ми побачимо вже дуже скоро. Якщо не найближчим часом, то через два-три місяці. І від цього залежить і доля угоди України з МВФ, і очікування іноземних інвесторів. Я б не став інвестувати в Україну до вирішення цієї ситуації», — сказав Аслунд в ході круглого столу Економічний стан і виклики в Україні.

На його думку, інтерв'ю Коломойського для New York Times є «обурливим», проте «ставки зроблені».

«Напруженість між Коломойським і Зеленським зростає. Я читав вчорашнє обурливе інтерв'ю Коломойського для NYT. Ставки зроблені», — сказав експерт.

Як повідомлялося, в інтерв'ю NYT Ігор Коломойський зробив ряд скандальних заяв. Зокрема, про те, що США змушують Україну воювати з Росією і не дають за це грошей; що Україні слід відновити відносини з РФ для економічного виживання; що Україні слід замінити програму співпраці з МВФ російськими кредитами на $100 млрд і т.д.

Раніше видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела повідомляло, що співпрацю України з МВФ буде відкладено, поки команда президента Зеленського не змусить колишніх власників банків, у тому числі Коломойського, повернути виведені з фінустанов і з країни кошти.

Показати ще новини
Радіо NV
X