НБУ з липня розпочне продаж активів на міжнародних майданчиках

22 червня 2017, 14:12
1065
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото зі сторінки Національний банк України в Facebook

Національний банк України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб готують до продажу активи неплатоспроможних банків через міжнародні майданчики

Про це під час інтерв’ю НВ Бізнес повідомили т.в.о. директор департаменту консолідованого продажу активів Тарас Єлейко та керівник відділу організації та моніторингу процесів даного департаменту Ілля Михайлов.

Мова йде про право вимоги по кредитах юридичних осіб 8-ми банківських установ. Кредити великих підприємств перебувають у заставі НБУ, які банки передали під кредити рефінансування. Дані активи готують до продажу на міжнародних майданчиках.

«Зараз працюємо спільно з Національним банком, щоб спробувати через міжнародних радників з продажу активів продати два пули активів, з балансовою вартістю 13 млрд грн. Ми хочемо в рамках найкращих світових практик міжнародного ринку боргових зобов'язань виставити на продаж пули активів, які знаходяться в заставі Національного банку під кредитами рефінансування, дати до них доступ, як українським, так і всім зовнішнім гравцям», - повідомив Єлейко.

За його словами, вже залучено двоє радників з продажу активів. Та вже в середині літа поточного року ці активи виставлять на продаж.

За даними НВ Бізнес, до співпраці може бути залучений майданчик міжнародної мережі KPMG.

Як повідомив сьогодні, 22 червня, директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін під час брифінгу, НБУ та Фонд планують старт продажу майна ліквідованих банків, яке перебуває у заставі Нацбанку, вже у липні 2017 року.

Окрім того, як повідомив Михайлов, Фонд в рамках реалізації активів неплатоспроможних банків планує створення так званих віртуальних кімнат даних (VDR). Це дозволить інвесторам у будь-якому куточку світу отримати доступ до оригіналів всіх документів, які містяться у кредитній справі, яку вони планують викупити у Фонду.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 20:32

article_img
Хто з шести основних кандидатів у президенти є найбільшим домовласником
Країни

Сьогодні, 10:33

article_img
Наша проблема – туристи і мопеди. В Амстердамі призначили велосипедним мером дев'ятирічну дівчинку
Компанії/Ринки

Вчора, 14:42

article_img
Мистецтво привертати увагу. Історія успіху креативного агентства Banda

Головне

Політика

Вчора, 17:39

article_img
Тимошенко прокоментувала рейтинги Зеленського - ЗМІ
Країни

Сьогодні, 10:36

article_img
У Нігерії перенесли президентські вибори за пару годин до голосування
Країни

Сьогодні, 03:29

article_img
Нойерт відмовилася від боротьби за посаду постпреда США при ООН