Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

НБУ: Всі банки з російським капіталом ведуть переговори про можливий продаж

19 березня 2017, 22:04
1820
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Активісти блокують роботу "дочки" російського Сбербанку

Усі "дочки" російських банків в Україні ведуть переговори про можливий продаж, заявила заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова в ефірі телеканалу Інтер

"По-перше ми абсолютно точно знаємо, що всі банки з державним російським капіталом, які працюють сьогодні в Україні, ведуть переговори про потенційно можливий продаж", - сказала вона.

За її словами НБУ вважає, що це найкращий спосіб покинути ринок України, так як про якийсь подальший розвиток цих банків на території України в умовах санкцій говорити не можна.

"Звичайно, це цивілізований спосіб продати банк, при цьому цей банк залишиться працювати, він буде так само продовжувати кредитувати економіку, обслуговувати клієнтів, але у нього буде інший власник і тим самим перспективи розвитку для нього відкриються", - зазначила Рожкова.

Нагадаємо, 16 березня президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти банків з державним російським капіталом, що працюють в Україні.

Санкції терміном на один рік будуть застосовані до Сбербанку, ВіЕс Банку, Промінвестбанку, банку ВТБ, БМ Банку. Їм заборонено виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб, Державним підприємствам і установам заборонено розміщувати кошти в цих банках.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися