НБУ визначився із назвою та логотипом для національної платіжної системи

24 лютого 2016, 20:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Нацбанк обрав назву Простір, логотип та слоган для національної платіжної системи

Про це йдеться на сайті головного банку країни.

Відомо, що назву вирішили обрати саме таку через її "змістовність".

"Вона одночасно вказує на простоту здійснення розрахунків у національній платіжній системі та на всеосяжність сфери її застосування – це ті орієнтири, до яких ми прагнемо прийти", – зауважив заступник голови НБУ Яків Смолій.

Відео дня

Він пояснив, що, обираючи нове ім’я, регулятор звертав увагу на його автентичність, близькість до національних платежів/розрахунків, відсутність повторень та несхожість з іншими назвами, що є на ринку.

Фірмовими кольорами будуть традиційні жовтий та блакитний - кольори українського прапора.

"Близько 98% операцій із платіжними картками вітчизняних банків здійснюється на території України, тож логічним, доцільним та безпечним є оброблення всіх внутрішньодержавних платіжних операцій на території України із використанням власної української платіжної системи, до чого закликаємо і всіх гравців трансакційного ринку", – наголосив заступник Валерії Гонтарєвої.

Як розповів директор Департаменту роздрібних платежів Національного банку України Сергій Шацький, національна платіжна системадинамічно розвивається (мережа пристроїв для прийому карток зросла в минулому році до майже 80%, система налічує понад 50 учасників) та здатна повноцінно конкурувати на платіжному ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X