НБУ прокоментував заяву Данилюка про системні проблеми Приватбанку

24 травня 2016, 11:18
Нацбанк заявив про задовільну ліквідність найбільшого в Україні банку ПриватБанк

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

"Приватбанк є одним із трьох системно важливих для фінансової системи і найбільшим ощадним банком країни. Він обслуговує значну кількість пенсіонерів, великий, малий і середній бізнес, зарплатні проекти, успішно розвиває платіжні системи і є провідним інноваційним банком", - повідомляє прес-служба.

Відео дня

Відомо, що у 2014 році Приватбанк пройшов стрес-тестування та виконав усі необхідні умови для подальшої роботи. За результатами діагностики капітал банку збільшено на 8,2 млрд грн.

Як відомо, прибуток ПриватБанку в січні-березні 2016 року становив 211 млн грн, тоді як за відповідний період 2015 року його прибуток становив 6 млн грн.

Як наголошується, Приватбанк погодив з Національним банком план рекапіталізації, який розрахований на три роки, і активно працює над його реалізацією.

Раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що у Приватбанку існують системні проблеми.

Своєю чергою перс-секретар Приватбанку Олег Серга так прокоментував цю заяву на своїй сторінці: "Відповідальність урядовців за свої слова, на жаль, для України не є загальновизнаною практикою. Особливо, коли ці люди явно грають в одні ворота"

X