НБУ погіршив прогноз інфляції на 2017 рік

14 вересня 2017, 14:37
Інфляція в Україні в 2017 році складе більше 9,1%, які раніше прогнозував Національний банк України (НБУ)

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"У цьому році інфляція знизиться повільніше, ніж передбачалося в липневому прогнозі, що складав 9,1%. Відповідно, інфляція більш істотно відхилиться від центральної точки цільового діапазону 8% +/- 2 процентних пункту на кінець 2017 року", - сказано в повідомлені.

Відео дня

У той же час Нацбанк поки не називає новий прогноз зростання споживчих цін в поточному році.

В відомстві зазначили, що в останні місяці зросли ризики посилення фундаментального тиску на ціни в середньостроковій перспективі, зокрема з боку попиту.

За словами заступника голови правління центробанку Олега Чурія, НБУ прогнозує уповільнення річної інфляції до кінця 2017 року, передает Інтерфакс-Україна.

"У період до кінця року показник інфляції в річному вимірі придбає тенденцію до уповільнення. Перш за все, через високу базу порівняння минулого року, очікуваної помірної волатильності обмінного курсу і згасання ефектів" інфляційних сюрпризів ", - сказав Чурий.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк заявляв, що до 2020 року інфляція в Україні знизиться до показника в 5% річних.

Також раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пояснив, що на зростання цін в Україні впливають ціни на імпортні товари і сезонні коливання цін на товари.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X