НБУ планує посилити вимоги до пунктів обміну валют

0 коментувати
Вимоги до пунктів обміну валют будуть аналогічні тим, які висуваються до банків

Вимоги до пунктів обміну валют будуть аналогічні тим, які висуваються до банків

Національний банк України планує встановити вимоги щодо прозорості структури власності небанківських установ, які здійснюють обмін валют. Вимоги будуть аналогічні тим, які висуваються до банків

"За останні два роки Національний банк не видав жодної ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій. Це дуже складний ринок, що може безпосередньо впливати на фінансову стабільність держави. Останнім часом ми бачили багато зловживань, пов'язаних із "сірим" або "чорним" ринком валюти, шахрайством тощо. Тому ми плануємо до кінця року врегулювати низку питань стосовно вимог до таких установ", - йдеться в повідомленні першого заступника голови Нацбанку Олександра Писарука на сайті НБУ.

За його словами, додаткові вимоги будуть введені щодо капіталу таких установ, прозорості їх структури та ділової репутації власників. Крім того, будуть введені вимоги до приміщень та захищеності кас і сейфів. Також кожен пункт обмін валют буде обладнано реєстратором розрахункових операцій.

На сьогодні в Україні діяльністю з обміну валют займаються чотири небанківські установи через 1850 структурних підрозділів.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: