НБУ "переніс" отримання чергового кредиту МВФ

12 квітня 2018, 15:32
416
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

НБУ очікує надходження чергового траншу МВФ ближче до осені

Національний банк України (НБУ) прогнозує виділення чергового кредитного траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ) у другому півріччі.

Про це заявив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб в четвер, 12 квітня, передає Інтерфакс-Україна.

"Що стосується чергового кредитного траншу, ми вважаємо, що це буде можливо в третьому кварталі - на початку третього кварталу. Але це скоріше технічний розрахунок з точки зору ходу переговорів і отримання згод на технічному рівні", - сказав заступник голови регулятора.

У Нацбанку раніше відзначали, що очікують надходження в першому кварталі 2018 року чергового траншу кредиту від МВФ на $1 млрд і до кінця року ще одного - на $1,5 млрд. Станом на середину квітня в НБУ розраховують на надходження $2 млрд від МВФ в 2018 році.

Сологуб додав, що на даний момент НБУ не має будь-якої конкретної інформації про дату чергового візиту місії МВФ до Києва. У той же час Сологуб повідомив, що делегація України планує бути присутнім на щорічних весняних зборах МВФ та Світового банку. В рамках цих зустрічей українська сторона зможе провести не тільки переговори з місією, щоб обговорити програму, але також провести консультації з іншими міжнародними організаціями.

Як відомо, Міжнародний валютний фонд висунув чотири вимоги до України для отримання наступного траншу. Так, Київ повинен прийняти закон про приватизацію і забезпечити прозорий продаж держактивів, створити антикорупційний суд і врегулювати питання з цінами на газ.

Україна і МВФ в березні 2015 року підписали меморандум про економічну і фінансову політику, яку країна повинна проводити в рамках програми EFF. Всього програмою передбачено отримання Україною близько $17 млрд, з яких вже виділено $7,7 млрд.

Вибір редакції

Наукпоп

Вчора, 16:00

article_img
Дзвоніть Спілбергу. Вбивця найбільшої акули на Землі може бути ще живий
Країни

Сьогодні, 10:33

article_img
Наша проблема – туристи і мопеди. В Амстердамі призначили велосипедним мером дев'ятирічну дівчинку
Політика

Сьогодні, 13:24

article_img
Королі готівки. Хто з ключових кандидатів у президенти має найбільше грошей "на руках"

Головне

Компанії/Ринки

Вчора, 14:42

article_img
Мистецтво привертати увагу. Історія успіху креативного агентства Banda
Геополітика

Вчора, 16:05

article_img
У Венесуелі військові генерали й опозиція ведуть таємні переговори – Болтон
Політика

Вчора, 17:16

article_img
Гроші, будинки, машини. НВ вивертає навиворіт кожного із шести основних кандидатів у президенти