НБУ "переніс" отримання чергового кредиту МВФ

12 квітня 2018, 15:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національний банк України (НБУ) прогнозує виділення чергового кредитного траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ) у другому півріччі.

Про це заявив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб в четвер, 12 квітня, передає Інтерфакс-Україна.

"Що стосується чергового кредитного траншу, ми вважаємо, що це буде можливо в третьому кварталі - на початку третього кварталу. Але це скоріше технічний розрахунок з точки зору ходу переговорів і отримання згод на технічному рівні", - сказав заступник голови регулятора.

Відео дня

У Нацбанку раніше відзначали, що очікують надходження в першому кварталі 2018 року чергового траншу кредиту від МВФ на $1 млрд і до кінця року ще одного - на $1,5 млрд. Станом на середину квітня в НБУ розраховують на надходження $2 млрд від МВФ в 2018 році.

Сологуб додав, що на даний момент НБУ не має будь-якої конкретної інформації про дату чергового візиту місії МВФ до Києва. У той же час Сологуб повідомив, що делегація України планує бути присутнім на щорічних весняних зборах МВФ та Світового банку. В рамках цих зустрічей українська сторона зможе провести не тільки переговори з місією, щоб обговорити програму, але також провести консультації з іншими міжнародними організаціями.

Як відомо, Міжнародний валютний фонд висунув чотири вимоги до України для отримання наступного траншу. Так, Київ повинен прийняти закон про приватизацію і забезпечити прозорий продаж держактивів, створити антикорупційний суд і врегулювати питання з цінами на газ.

Україна і МВФ в березні 2015 року підписали меморандум про економічну і фінансову політику, яку країна повинна проводити в рамках програми EFF. Всього програмою передбачено отримання Україною близько $17 млрд, з яких вже виділено $7,7 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X