НБУ оцінив зростання економіки України

14 липня 2017, 09:07
Національний банк України оцінив зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) у 2-му кварталі 2017 року 1,5%

Про це йдеться в інфляційному звіті НБУ.

Відзначається, що в 2-му кварталі припинення торгівлі з неконтрольованими територіями продовжило позначатися на показниках економічної активності, перш за все промисловості.

Відео дня

"Наявні показники діяльності підприємств ГМК у цілому відповідають оцінкам Національного банку щодо впливу розриву транспортного сполучення на сході країни. Водночас ситуація в енергетичному секторі виявилася дещо гіршою, ніж очікувалося, що, однак, до певної міри зумовлено тимчасовими чинниками (зокрема погодними умовами). З іншого боку, тривало поліпшення ділових очікувань підприємств та споживчих настроїв населення, а також прискорилося зростання капітальних видатків зведеного бюджету. Загалом оцінку зростання реального ВВП у ІІ кварталі 2017 року було знижено порівняно з попереднім прогнозом (до 1.5% р/р)", - йдеться в звіті.

В цілому прогноз зростання реального ВВП в 2017 році переглянутий до 1,6% через гірші результатів економічної діяльності в 1-й половині року і зниження оцінок врожаю зернових.

Нагадаємо, в липні Національний банк України (НБУ) погіршив прогноз зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) країни в 2017 році з 1,9% до 1,6%, зберігши прогноз інфляції на рівні 9,1%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X