НБУ ліквідував комерційний банк, який пов'язують з Думчевим

11 лютого 2016, 11:13
Нацбанк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ Преміум за порушення банківського законодавства у сфері фінансового моніторингу

Про це йдеться у відповідній постанові НБУ від 10 лютого 2016 року, повідомляє прес-служба регулятора.

"Факти порушень були встановлені під час позапланової виїзної перевірки ПАТ КБ Преміум з питань фінансового моніторингу", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

У Національному банку наголосили, що ліквідація банку не матиме впливу на стабільність фінансового ринку.

Фонд гарантування вкладів фізосіб виплатить у повному обсязі кошти 97% вкладників ПАТ КБ Преміум. Всього Фонд виплатить гарантованих вкладів у обсязі близько 150 млн грн.

Банк Преміум заснований у 2007 році. За даними банку, на 1 квітня 2015 року його найбільшими акціонерами є Леонід Первак (33%), Лариса Смирнова (33,5%). Головою аглядової ради банку є Сергій Думчев, кандидат у мери Києва у 2015 році.

Нагадаємо, 10 лютого НБУ вперше ліквідував банк через непропозорість структури власності. За даними Центробанку, з середини 2014 року він неодноразово звертав увагу банку на невідповідність структури його власності вимогам по її прозорості, однак фінустанова ігнорувало вимоги регулятора і не подавало запитуваних документів.


Показати ще новини
Радіо NV
X