НБУ готовий до суду з власниками єврооблігацій Приватбанку - Гонтарева

26 січня 2017, 15:38
Включення єврооблігацій ПриватБанку в процедуру bail-in при його націоналізації повністю відповідає українським законам, узгодженим з Міжнародним валютним фондом і Світовим банком, заявила глава Нацбанку Валерія Гонтарева

За її словами, Національний банк України (НБУ) готовий відстоювати цю позицію в міжнародному суді, пише Інтерфакс-Україна.

"Я не бачу ніякої проблеми зустрітися в судах з цими інвесторами. Це право інвесторів оскаржити, наше право - довести, що вони професійні інвестори і не повинні розраховувати на гроші платників податків", - підкреслила вона.

Відео дня

Гонтарева зазначила, що єврооблігації ПриватБанку купували професійні інвестори, які повинні були відстежувати ситуацію в банку.

"Це професійні інвестори: професійні інвестори повинні були цікавитися життям цієї інвестиції, вони повинні запитати з пана Коломойського, куди він подів ці гроші. Тому що наша держава докапіталізувала цей банк після того, як ми його націоналізували, після bail-in, на суму 116 млрд грн ", - підкреслила глава НБУ.

Раніше повідомлялося, що власники євробондів Приватбанку готують позов до суду Лондона.

Показати ще новини
Радіо НВ
X