НБУ дозволив злиття двох банків

18 серпня 2017, 17:11
Національний банк України надав дозвіл на приєднання Експрес-Банка до Індустріалбанка

Про це йдеться у дозволі НБУ від 18 серпня 2017 року.

У результаті реорганізації Індустріалбанк стане правонаступником усіх прав та обов’язків Експрес-Банку стосовно його клієнтів, партнерів та контрагентів.

Відео дня

Також, як зазначають в НБУ, Індустріалбанк набуде всіх прав за переданими йому активами, включаючи права за договорами поруки. Крім того, йому перейдуть обов'язки боржника за вимогами кредиторів (вкладників) щодо переданих зобов'язань без необхідності внесення змін до відповідних договорів.

Нагадаємо, у червні цього року Національний банк оптимізував процедуру реорганізації банків шляхом приєднання. Завдяки цьому значно скоротилися строки здійснення реорганізації, у тому числі розгляду регулятором документів банків-учасників реорганізації.

Згідно даних НБУ, Індустріалбанк належить громадянці Ізраїлю Розі Дворецькій (48,3%) та громадянам України Ігору Дворецькому (3,9%) та Ганні Дворецькій (0,4%). Також часткою акцій банку у розмірі 17,2% володіє страхова компанія Захід-Резерв.

Мажоритарним акціонером Експрес-Банку, за інформацією НБУ, є Роза Дворецька (80% акцій), а також Міністерство інфраструктури України (18,3% акцій).

Показати ще новини
Радіо NV
X