НБУ дозволив російським банкам докапіталізувати українські "дочки"

3 листопада 2016, 08:38
Національний банк України надав можливість російським банкам, які потрапили в український санкційний список, докапіталізувати дочірні банки в України

Про це йдеться у відповідній постанові № 399 Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 01 жовтня 2015 року № 654.

Регулятор переконаний, що таким чином вдасться запобігти виведенню з ринку українських банків, що, в свою чергу, може спричинити додаткове навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та бюджет України.

Відео дня

Окрім того, своїм розпорядженням Нацбанк підкреслив заборону українським банками переказувати кошти на рахунки підсанкційних осіб та/або на власні рахунки українських банків, відкриті в підсанкційних особах, крім операцій, які матимуть на меті капіталізацію дочірніх банків, зареєстрованих відповідно до законодавства України.

Банки-емітенти отримують можливість встановлювати особу власника електронного платіжного засобі для для відмови у проведенні операцій, якщо йдеться про рахунки особи, до якої були застосовані санкції.

Раніше повідомлялося, що Україна заборонила російські платіжні системи

Показати ще новини
Радіо НВ
X