НБУ деталізував вимоги до банків щодо розкриття інформації

4 лютого 2019, 15:24

Національний банк України деталізував вимоги до банків щодо розкриття інформації, яка містить банківську таємницю.

Про це повідомляється в постанові НБУ від 1 лютого № 27 Про внесення зміни до правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, яка набирає чинності з 4 лютого.

Відео дня

Після вступу в силу даної постанови, вимога відповідного державного органу на отримання інформації з банківською таємницею має містити:

- для фізичних осіб-резидентів: прізвище, ім'я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків України або номер (і при наявності - серію) паспорта громадянина України з відміткою про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України.

- для фізичних осіб-нерезидентів: прізвище, ім'я та (за наявності) по батькові, номер (і при наявності - серію) паспорта;

- для юридичних осіб: найменування та ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

НБУ зазначив, що паспорт громадянина України може бути також у формі картки в електронному безконтактному носії, згідно з вимогами закону Про єдиний демографічний реєстр і документах, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус.

Показати ще новини
Радіо НВ
X