У UkraineInvest назвали стартову вартість заводу Більшовик і Президент-готелю

16 червня 2021, 12:55

Стартова ціна київського заводу Більшовик на приватизаційному аукціоні буде встановлена на рівні $45−55 млн, а готелю Президент Готель — $12 млн.

Про це виконавчий директор урядового офісу з залучення інвестицій UkraineInvest Сергій Цівкач повідомив в ході форуму "Україна 30. Економіка без олігархів".

"Стартова оцінка заводу Більшовик попередньо визначена в $45-55 млн. Обсяг інвестицій, навіть якщо говорити не про промисловість, а про девелопмент (офісні або житлові приміщення), може становити від $300 до $500 млн", - зазначив він.

Відео дня

Обсяг інвестицій для Президент Готелю оцінюється від $15 млн, додав Цівкач.

Як писав НВ Бізнес, заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко на цьому ж форумі повідомив, що Міноборони передало Фонду держмайна три готелі для подальшої приватизації: Власта у Львові, Братислава в Кривому Розі і готель Козацький в Києві.

У держбюджеті на 2021 рік доходи від приватизації заплановані на рівні 12 млрд грн. Одним з перших об'єктів великої приватизації, які в цьому році планує продати Фонд держмайна, є АТ Об'єднана гірничо-хімічна компанія. Приватизаційний аукціон розпочнеться з суми в 3,7 млрд грн.

У минулому році в Україні приватизували готель Дніпро в центрі Києва за 1,1 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X