Нацкомісія з енергетики звинуватила постачальника газу у Києві в незаконних сумах у платіжках

6 липня 2018, 18:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) звертає увагу постачальників природного газу на незаконність виставлення побутовим споживачам рахунків, в яких вказуються не передбачені діючим законодавством донарахування.

Про це йдеться в повідомленні НКРЕКП.

В комісії зазначають, що "з публічних джерел" регулятору стало відомо, що у червні 2018 року компанією КиївГазЕнерджи було розіслано рахунки побутовим споживачам з "вимогою про необхідність компенсації збитків в межах суми", стягненої НАК Нафтогаз України з КиївГазЕнерджи у зв’язку з несвоєчасними розрахунками в період з 01.07.2015 по 31.12.2015.

Відео дня

"Зауважуємо, що боргові зобов’язання постачальника перед власником природного газу не повинні перекладатися на побутових споживачів природного газу та повідомляємо про неправомірність такої вимоги КиївГазЕнерджи", - йдеться в повідомленні Нацкомісії.

НКРЕКП "звертає увагу" постачальників природного газу на "необхідність утримання від незаконних дій, пов’язаних із виставленням побутовим споживачам рахунків, в яких вказуються не передбачені діючим законодавством донарахування".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X