Нацкомісія з енергетики збирається скасувати формулу Роттердам+

17 серпня 2018, 14:23

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКП), має намір з 1 липня 2019 року скасувати постанову №289 від 3 березня 2016 року про запровадження формульного ціноутворення на енергетичне вугілля за принципом вартість у порту Роттердам плюс вартість доставки до України.

Проект рішення про визнання такими, що втратили силу, цієї та низки інших постанов НКРЕКУ включено до порядку денного засідання регулятора 23 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"З метою приведення нормативно-правової бази регулятора до вимог закону України Про ринок електроенергії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 липня 2019 року в Україні має почати роботу новий ринок електроенергії. При цьому ціна електроенергії, що відпускається ТЕС і іншими виробниками, буде регулюватися виключно ринковим попитом і пропозицією.


НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової та тарифної політики в цих сферах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X