Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду

16 червня 2016, 15:45
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла рішення про підвищення тарифів на холодну воду

Про схвалення відповідної постанови Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення стало відомо під час засідання НКРЕКП, повідомляє Укрінформ.

Відео дня

"Рішення прийняте", - заявив голова Нацкомісії Дмитро Вовк.

Зазначається також, що основними причинами підвищення тарифів є зростання ціни на електроенергію та підвищення заробітної плати працівникам підприємств.

Суми конкретних ставок залежатимуть від зростання цін на енергоносії, зокрема електроенергію, у структурі тарифів, від розміру заробітної плати, інвестиційних програм тощо.

За даними НКРЕКП, близько 35-55% у структурі тарифу на холодну воду становить електроенергія, підвищення тарифу на холодне водопостачання може становити від 5 до 50%.

Нагадаємо, 10 червня заступник директора Департаменту з регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Національної комісії з регулювання сфери енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) Дмитро Соломка повідомив, що середнє зростання тарифів на водопостачання (холодну воду) у зв'язку із зростанням тарифів на електроенергію може скласти 15%.

1 червня гендиректор Київводоканалу Дмитро Новицький повідомив, що тарифи на холодну воду в Києві можуть зрости з 10,24 грн до 13,43 грн для багатоквартирних будинків і з 8,68 грн до 12 грн для приватних будинків.

9 червня НКРЕКП підвищила тарифи для населення на тепло у два рази з 1 липня 2016 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X