Нацкомісія позбавила Українську біржу ліцензії

17 листопада 2015, 21:09
1116
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Рішення набирає чинності через 30 днів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на засіданні 17 листопада прийняла рішення про анулювання ліцензії ПАТ Українська біржа на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку

Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.

Комісія зазначає, що рішення прийнято у відповідності з вимогами п. 9 ч. 2 ст. 16 закону України Про ліцензування видів господарської діяльності, згідно з якими підставою для анулювання ліцензії є документальне підтвердження встановлення факту контролю (вирішального впливу) за діяльністю ліцензіата осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України.

"На запит Комісії, Українська біржа надала інформацію про структуру власників, згідно з якою 22,44% акцій ПАТ Українська біржа належать ВАТ Московська біржа ММВБ - РТС (Російська Федерація), 20,64% акцій належать ПРАТ Український біржовий холдинг, 100% акціонером якого є Московська біржа ММВБ - РТС", - йдеться в повідомленні прес-служби НКЦПФР.

Раніше потенційні покупці акцій Української біржі, які належать російському акціонеру, компанії Драгон Капітал і Універ Капітал, надали Комісії інформацію про можливості викупу цих пакетів акцій. Протягом шести тижнів Комісія чекала конкретних результатів щодо зміни структури власників Української біржі, але сторони не продемонстрували відповідного прогресу.

Рішення вступає в силу через 30 днів. Українська біржа може оскаржити рішення Експертно-апеляційну раду з питань ліцензування при Державної регуляторної службі України або судовій інстанції.

Вибір редакції

IT-індустрія

Вчора, 13:00

article_img
Кузькина мати. Дональд Трамп вимагає якнайшвидшого введення 6G-мереж по всій Америці
Футбол

Вчора, 04:08

article_img
Вони не пройшли. Реакція соцмереж на перемогу Динамо і поразку Шахтаря в Лізі Європи
Ігри

Вчора, 07:02

article_img
Бюджетний геймінг. Як економити на іграх для PlayStation 4 і Xbox One

Головне

Фінанси

Вчора, 07:55

article_img
Курс валют від НБУ: гривня продовжує зростати
Події

Вчора, 20:29

article_img
ФСБ заявила про затримання в окупованому Криму 18-річного українця
Геополітика

Вчора, 11:18

article_img
Угорщина назвала освітній закон України "напівфашистським"