Нацкомісія позбавила Українську біржу ліцензії

0 коментувати
Рішення набирає чинності через 30 днів

Рішення набирає чинності через 30 днів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на засіданні 17 листопада прийняла рішення про анулювання ліцензії ПАТ Українська біржа на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку

Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.

Комісія зазначає, що рішення прийнято у відповідності з вимогами п. 9 ч. 2 ст. 16 закону України Про ліцензування видів господарської діяльності, згідно з якими підставою для анулювання ліцензії є документальне підтвердження встановлення факту контролю (вирішального впливу) за діяльністю ліцензіата осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України.

"На запит Комісії, Українська біржа надала інформацію про структуру власників, згідно з якою 22,44% акцій ПАТ Українська біржа належать ВАТ Московська біржа ММВБ - РТС (Російська Федерація), 20,64% акцій належать ПРАТ Український біржовий холдинг, 100% акціонером якого є Московська біржа ММВБ - РТС", - йдеться в повідомленні прес-служби НКЦПФР.

Раніше потенційні покупці акцій Української біржі, які належать російському акціонеру, компанії Драгон Капітал і Універ Капітал, надали Комісії інформацію про можливості викупу цих пакетів акцій. Протягом шести тижнів Комісія чекала конкретних результатів щодо зміни структури власників Української біржі, але сторони не продемонстрували відповідного прогресу.

Рішення вступає в силу через 30 днів. Українська біржа може оскаржити рішення Експертно-апеляційну раду з питань ліцензування при Державної регуляторної службі України або судовій інстанції.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: